KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218208
nr 1621 8208
Signerad A Sedolin, olja på glas, Stilleben, 25x13 cm, yttermått inklusive ram: 31x20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:24:52
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr